Hakkımızda

Hakkımızda

    SİİRT SAHRA Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ,SİİRT il sınırları içerisinde kurulmuş olmakla birlikte;ÇEVRE illerinde de ( BATMAN , BİTLİS , VAN , ŞIRNAK , MARDİN ) yetkinliği ve faaliyetleri bulunan bir ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİDİR.

   Kuruluşumuz, Türkiye de yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarının en aza indirilmesi için işyerlerinde; İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün oluşturulması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için hizmet sunar. Türkiye de yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı toplumun bilgilendirilmesi için sosyal sorumluluk projelerinde de gönüllü olarak çalışmalarını sürdürmekte olan bir firmadır.

   Kuruluşumuz bünyesinde her biri kendi alanında deneyimli olan işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli çalışmakta olup, hizmet sunmuş olduğumuz kuruluşlarda profesyonel olarak görevlerini sürdürmektedirler.

    Hizmet alan firmaların iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına tam uyumunun sağlanması için; çalışanlarımız ve yaptıkları çalışmaları, kuruluşumuz tarafından sürekli olarak gözlemlenerek, gerek duyulduğu hallerde iyileştirmeler yapılarak hizmet kalitemizin sürekliliği sağlanmaktadır.

Mesaj Formu